Stopovací hra ZA VODOU

pro dospělé lidi s mentálním postižením


KDY: v sobotu 13. května od 14 hodin

START: za fitparkem u Boleveckého rybníka u dřevěného altánu

TRASA: od startu do cíle se dostanete po pevnějších lesních cestách - lze se zúčastnit i pro vozíčkáře, pokud mají elektrický vozík nebo někoho, kdo zdolá velmi mírné převýšení. Při velké nepřízni počasí se lze ze startu do cíle dostat po asfaltové cestě. Trasa bude dlouhá necelý kilometr a po cestě budou na účastníky čekat různé úkoly a aktivity, které přiblíží život ve vodě a kolem vody. Doufáme, že počasí nám bude přát a s vodou se nepotkáme na vlastní kůži :)

CÍL: bude poblíž pláže Ostende a na účastníky bude čekat ukulelová banda NO MAUCTA!, se kterou si budou účastníci moci zazpívat. V cíli je možnost si odskočit na wc (i na euroklíč) a pořídit si něco dobrého v Bistro Point.

STARTOVNÉ: akce je zdarma

CO S SEBOU: oblečte se podle aktuálního počasí, akce se bude konat i za deště, i když doufáme, že nám bude počasí přát.  Když budete mít psací potřeby, neztratí se, ale není to nutné.

PŘIHLAŠOVÁNÍ: přihlašování není nutné, ale budeme rádi, když nám dáte vědět na e-mail felixuvmail@gmail.com (příp. telefonicky), že se plánujete zúčastnit, pomůže nám to mít přiměřený počet materiálů na aktivity.