Šifrovací hra pro děti a jejich dospělé

Zveme mladé šifrátory mezi 8 a 12 lety k účasti na rodinné šifrovačce na kraji Plzně.

Třetí ročník šifrovací hry pro děti se vydá PO STOPÁCH MIROSLAVA HORNÍČKA.

FOTO ze 2. ročníku.

Přihlašte svůj rodinný tým do hry a užijte si den při společném řešení šifer. Doporučený věk pro hlavního šifrátora je 8 až 12 let, ale může být i mladší či starší a podle toho jim při hře dospělí mohou více či méně pomáhat. Hlavních šifrátorů může být samozřejmě v rodinném týmu více. Důležití jsou i pomocní šifrátoři, kterým bylo více než 18 let a po celou hru budou za mladé šifrátory zodpovídat. Hry se mohou účastnit i jiné týmy, např. tým mohou tvořit děti z oddílu a jejich dospělí vedoucí. Tým může mít nejvíce 6 členů (samozřejmě početné rodiny se mohou domlouvat na výjimkách). Přihlášku najdete dole na stránce, ale na mobilu je jednodušší si ji otevřít zde.

Hra je nesoutěžní, jde o to, aby jste si ji užili, něco se dozvěděli a při tom potrénovali šedé buňky mozkové i týmovou spolupráci. Pokud vyřešíte všechny šifry a dorazíte do cíle v určeném čase, můžete dát vaši herní kartu s vyřešeným heslem do slosování a získat tak nějakou z cen. Při hře lze využít systém nápověd. 

K řešení šifer nebudete potřebovat internet ani mobil. Na začátku hry dostane každý tým startovní obálku s šifrovacími pomůckami, abyste nemuseli hledat v mobilu ani morseovku. Z domova si přineste tužky/propisky, nůžky,  můžete přibrat i podložku, na které se vám bude dobře psát, papír na pomocné poznámky. Některé šifry se ještě vyvíjí, takže konečný seznam pomůcek dostanete před hrou e-mailem.

REGISTRACE a pak START

  • Přihlašujte svůj tým do 13. ZÁŘÍ 2023
  • Start hry 16. září 2023  od 13:30 Plzni za Borským parkem, přesné místo startu se dozvíte před hrou

TRASA

  • Při registraci v místě startu se dozvíte přesnou trasu hry i jak najít po cestě šifry, příp. nápovědy. Čeká vás více než 10 stanovišť s šiframi na cca 5 km dlouhé trase. Ani letos nebude chybět speciální hudební šifra.

CÍL

  • 16. září 2023 v časných odpoledních hodinách na Plovárně Hradiště, kde je možné zakoupit občerstvení a poslechnout si koncert hudební bandy NO MAUCTA!

PŘIHLÁŠKA a PLATBA

Přihlášku vyplňuje dospělý zástupce týmu a kontaktní údaje jsou na něj. Do vyplněného e-mailu dostanete před hrou další informace. Váš tým bude zapsán mezi účastníky po přijetí účastnického příspěvku na účet Felixe.

Účastnický příspěvěk za rodinný tým je 400 Kč.

  • účastnický příspěvěk za jeden rodinný tým je 400 Kč
  • běžný účet spolku Felix vedený u Fio banky, a.s.: 2600090432/2010
  • VS: 16092023
  • zpráva pro příjemce: název Vašeho týmu


PARTNEŘI ŠIFROVACÍ HRY:

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR