PROVÁZENÁ LESNÍ TERAPIE

PRO LIDI S TĚLESNÝM POSTIŽENÍM

V posledních letech je lesní terapie velmi oblíbená, ale  pro některé lidi z různých důvodů nedostupná. V letošním roce Felix umožnil vyzkoušet si na vlastní kůži blahodárné účinky lesní terapie i lidem, kteří mají problém pohybovat se volně v přírodě.

CO JE LESNÍ TERAPIE

Lesní terapie je způsob, jak snížit stres a upevnit své duševní i fyzické zdraví pomocí hlubšího propojení s přírodou skrze naše smysly a vnímání. Průvodce (lektor) Josef vychází z japonské metody Šinrin-joku a inspiruje se nejen finským přístupem Lesní mysl. Více vám prozradí např. Josefovy stránky.

FORMA SETKÁNÍ

Setkání jsou většinou individuální, tj. klient s asistentem, je-li třeba, a průvodce, případně v dohodnutých malých skupinkách. Průvodce Josef hledá prostory a způsoby lesní terapie takzvaně na míru konkrétnímu člověku s postižením.

KDY A KDE

Do lesa či parku v Plzni a okolí vyrážíme od jara do podzimu.

CHCETE-LI SE ZEPTAT NEBO PŘIHLÁSIT

Pokud byste se chtěli lesní terapie zúčastnit, sdělte nám svůj zájem přes kontaktní formulář vpravo nebo na email: felixuvmail@gmail.com, můžete také zavolat rovnou Josefovi na telefon +420 705 924 640. Pokud bude volná kapacita, Josef s vámi doladí další podrobnosti.

CENA

ZDARMA v roce 2023 - díky podpoře Plzeňského kraje a Plzeňského Prazdroje. Kapacita pro tento rok již byla vyčerpána.

2024 - pokud se podaří získat podporu dárců, rádi bychom nabízeli opět zdrama.

 

Partneři